V H
Celkem 8751 příspěvků ve fóru
A chčije a chčije.. díky bohu :-D
No jasně, aspoň tu bude živo :-D
Děkuji za pozornost :-D
Koukám, že se nám to rojí v galerii docela kvalitníma výstupama. :-D Nojó, Zeropixel už není, tak tu bude asi živo :-D
Furt byly kecy kvůli fototématu, tak máte ještě 5 dní :-)
Však jsem taky vymetal :-D
+Fototéma+
17:30:27 23.05.2026
Něco jednoduchýho, co je dnes vidět všude okolo, třeba jarní krajina v černobílé?
Ee, Brno, to je ta zatáčka před Vídní :-D
Mě se tedy ta tma líbí nejvíc, jen to chce víc zvýraznit, na které stránce svojí galerie jsem, protože dole to není díky BW vidět. :-)Ale černá je parádní
Taky se mi to líbí, je to fakt bezva :-D
Jasně že, vždyť je to logické :-) "novšia fotografia je předchozí a staršia další; " však si to zkus, klikni na prvni fotku a už ti to na předchozí nejde :-)
Jasně, ale já na film chci fotit jen doma. Zátišíčka, portrétky, a na Big (digi) Nikon zase venku :-)
Dělal jsem to skoro 30 let, ale jsem pohodlný a radši ať to udělá někdo kdo to nezkazí :-)
Ono mi totiž ani nic jiného nezbyde, už jsem to i sondoval a vypadá to, že vyměním celý zadek a budu moct používat oboustranné kazety na film 18x24. Už jsem je i našel, i k tomu zadní stěnu s matnicí,... ...více
Hele lidi poraďte, sháním film holder na plan film 18x24, pro Foto Globica, nebo aspoň nějaký s tímto rozměrem, já bych si to už na foťáku upravil :-)
Já jo, ale to už je hodně dávno :-)
Zas je to nějaký rozbitý :-)
Co takhle hlasovat ve Fototématu ? :-)
Jiří Šebesta: :-D
Mě se to stáhlo hned, jinak žádná hláška, tak uvidíme :-)
Jo to jo, je tam od loňska, ale už jsem nevěřil, že k tomu dojde :-) Ai je placené? To netuším, já jsem nic platit nemusel a funguje to v poho :-)
//www.canon.cz/support/consumer_products/software/digital-photo-professional.html?softwareid=tcm:126-1328049&os=Windows%2011 ...více
Pro ty, co fotí na Canon: Nevím, jestli jste zaregistrovali, mě na to upozornil Petr Hamák, Canon vydal novou verzi DPP 4, především na úpravu RAW formátu, a to po dlouhých letech a musím tedy říci, ž... ...více
Zas tak málo lidí tu není, aby jste nemohli ohodnotit fotky ve Fototématu :-) Nebuďte líný :-)
No sžívám se s foťákem, a vypadá to, že bude i víc času, tak zase vyrazím do lesů :-) Začnu i komentovat, ale jen to co si vyberu, ale body neee, na ty prosím pěkně kašlu :-)
Upadá to, ale tyhle diskuze o tom, jestli zrušit, nebo nezrušit, se vedou už docela dlouho :-) A i já jsem proti :-) I když už se tolik nehodnotí, stále se najde pár lidí, kteří k tomu napíšou svůj ná... ...více
Zajímavý ceny a dobrý bazar :-)
//www.fotokup.cz/
No konečně se mi podařilo se sem přihlasit.. :-D
Všechno nej, rodino fotografická :-) A stále dobré světlo a hlavně náladu :-D
Ja bych rekl, ze ženiši jsou v tu chvili ta veselejsi polovicka :-D