V H
Celkem 8751 příspěvků ve fóru
zavolam tam :-)
Přemyšlim o tom..myslim, že bychom v unoru mohli :-)
takže můžeme hned vyhodnotit vítěze..mě :-DDDD
aspoň ty dve fotky v tématu ohodnoťte :-)
wow! co se to deje? :-)
skoro 30 lidí online? v nedeli? :-)
kdo neumí, at se nauci :-)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5qrGOi41iwE
tak fototéma...-) už je sníh, tak fotíme :-) a posíláme..:-D
jo :-D..at sem zacne dávat fotky :-) jinak mám jeho přiteplenou kuchařku i s podpisem, a docela se podle ní dobře vaří :-)
radši nikomu nepřeju nic :-) vždycky když přeju vše nejlepší, tak je to obráceně..Ale užijte si to :-D
jo tak tohle me fakt zlepsilo naladu :
http://lh6.googleusercontent.com/-s7Kw22l5zP0/UraUJDPXaiI/AAAAAAAAK2c/MvqLEfQc8sc/w313-h750-no/091.jpg ...více
ok..ja je uz neslavim :-)
Dano nic proti nicemu, ale prave mi ex odvezla deti a vanoce bez deti jsou asi jak vis k nicemu..:-)
seru cely vanoce :-(
pecka:
http://www.liveleak.com/view?i=b22_1387460813
:-D
jj..děla to FB. a taky záleží na tom, kdo to a na čem prohlíží..jinak je to na PC, jinak je to na Notebooku.. mam kalibrační sondu, kterou používám na PC a v podstatě se dá říct, že to co vidím na LCD... ...více
sumce jste si dali k vanocum , ._)
na co akci?
File - scripts - Image processor
tam uz si vse nastavis, vcetne velikosti, atd :-)
případné dotazy technického rázu směrujte na Petra..bo ja to neumim a nemtudom :-)
no tak potrebujeme to vedet do cca 29.12...letos :-)
gratulujeme vítězce:
http://www.photopost.cz/pp5/tema_foto.php?tema=138&id=4261
a jsme zvědavi, co si vymyslí za téma na leden :-D ...více
to víš že jo :-)..
jen co vyřídíme hodinky s vodostryskem, tak se vrhnem na tohle :-D
tak baronko: všechno nej :-D
PT: cim to je, ze kdyz kliknu na tvuj odkaz, sekne se mi Chrome? :-)
háloooo:-)
nevíme :-D
Tak určitě lepší než D3100
děkujeme :-)
zrovna tak tam můžeme dát i vaše akce, nejenom ty co pořádá PP samotný..
http://www.facebook.com/events/237366476438093/?context=create
ostravaci, nemůžete to na fejsbuku taky nasdílet? :-)
když je to u vás :-D ...více
no ono to tak žhavý nebude :-)
napište kdy kam a co a já vám to dám na :
http://www.facebook.com/photopost.cz
tak vanoční sraz by měl být o vánocích, ne? :-P