V H
Celkem 8751 příspěvků ve fóru
hele-este nejak mi nejdou komentare-bodovani jde,ale komentar se neobjevi
jo to my dostanem prachy-pockej!!-musim prihlasit celou rodinu :-))
hehehe-uz to de-mno jestli to bude zpoplatneny-du do toho-za marianku bych dal vic :-)))
hehe-hlavne ze to pude-nejak se mi z toho stala droga-uz bez tydle stranky nejak nemuzu bejt :-)
neco se posr......-sem rad,ze neni chyba u me :-)
no presne o tom mluvim :-)
malinkej dotaz-nevim jestli to neni u mne,ale kdyz chci hodnotit-dam body-odeslat-tak mne to vyhodi a nic nevidim-nic nehodnotim-proste mi to nejde :-)
NEVITE O TOM NECO?
A DELA TO JAK ie-TAK oPERA
mam taky xp a taky IE6,nepada mi to,nacita se to normalne a jestli se objevi obcas chyby a pomale nacitani,je to jen chybou meho ISP-mam bezdrat a ztracej se mi pakety-asi 40%-uz na tom delaj,pak to b... ...více
hmm-to verim-ja bych si to udelal jen pro sebe :-))))
jojo-uz jsem o tom byl informovan postou:-)
predpokladam,ze se autorovi smazou i body :)
jinak takovyto mezinarodni "fotoklub"mi chybel-nechtel jsem se nekam prihlasovat,nosit tam fotky,ktery by nek... ...více
Mozna,ze si nekoho proti sobe popudim,ale mam dotaz.vsiml jsem si,ze nemohu vlozit za den vice snimku,nez jeden.Proc tedy nekteri mohou vlozit treba i tri za den?jestli to je nejaka dohoda tech lepsic... ...více
jestli chces full verzi-napis mi
:-)
dam ti odkaz
no je fakt,ze s elektronickym hledackem se moc ostrit neda-navic,kdyz mam brejle-to ovsem s602z taky resi korekci pro poloslepce-dalsi vyhoda-hehe-ale fotil jsem v zivote uz snad se vsim-pocinaje pio... ...více
Mno-vono mozna smetiste vzaty s filtrem vyburcuje vic lidi,nez o tom jen diskutivat.
:-)
Jinak taky se priklanim k nazoru,ze filtr je k foceni krajiny faaakt doost dobrej nastroj
Nedavno jsem si ko... ...více
ale je tu u s602z i jedna vyhoda-dve media-SmartMedia, ale také IBM Microdrive: přístroj má dva sloty, lze nastavit prioritu, na které médium se má zapisovat dřív.Jakas taka recenze je tady-konecne i... ...více
Mne je jasny,jak jsi to myslel,taky je mi jasny,ze z tveho prispevku je cejtit nastvani na dig.foto.,ale i s takovym fotakem se daji delat dobry fotky.Mozna muzeme byt nekdy radi,ze pouzivame digitaln... ...více
mno ja mam 602 a je dost dobra-to jarda eben-nejdriv se presvedc o tom co rikas-602 ma pruhledovej hledacek,i kdyz digitalni a muzes s ni ostrit rucne.:-)
jinak patri do kategorie poloprofi,fotil js... ...více
Ja bych ten zlaty rez ponekud zjednodusil:podle profesora Šmoka je to proste misto na obraze nebo fotografii,ktere oku lahodi(kdyz to reknu hodne zjednodusene)nachazi se vpravo mirne dole-hehe-sakra,n... ...více
ten soft PhotoBrush je k mani zde:
http://www.burr0head.sk/pb201.rar
muzete zkusit,jestli bude vyhovovat :-)
nevim,ale jestli mohu neco rict-tak nejlepsi na exif mi vychazi stale ACDSee 5.0-mam powerpack a v čestine a podle mne je zatim nejlepsi-Camedia master mam ve verzi PRO 4.03 a nema takovy moznosti-asp... ...více
jestli ma nekdo zájem podivat se na cenik predsadek firmy RAYNOX(nejen pro finepix s602),ktere u nas v CR vyhradne prodava firma ForFoto,tak je ke stahnuti zde : http://www.burr0head.sk/ceník.zip