V H
Celkem 8751 příspěvků ve fóru
Jestli je fotak funkcni, tak okolo tisicovky, jinak nefukcni se pohybujou cca 150-500 podle znacky a stari :-) sam jsem jich mel nekolik..:-)
jo to jo..ja to jen postnul pro srovnani, jak rozdilny pohled je na profi fotku ze svatby..protoze ten prvni post, tam je videt, ze to fotili fakt kreativni umelci :-D
i ten posledni bezdomovec je dobrej...:-D jinak je to super shit :-)
tohle je jiná káva..Toho znám, ale jeho fotky jsou pro bohaty rusy jako dělany:
http://www.fotocommunity.com/photographer/sergey-... ...více
posledni 2 dny na přidání fotografie do fototématu!! tak šup šup :-D
JO..ZE JSEM Z TOHO NA PRASKY :-(
ne..tu jsem zrušil..ale už tyden se stěhuju..na prašky..:-(
uff..přestěhováno..
Žádna chyba webu..zkontroluj si myš..Dana Langrova měla to samé, a bylo to myší..mě se to taky stalo, vyměnil jsem myšku a je klid..někdy to děla i sám uživatel, když si jakoby web zívne, tak nervozně... ...více
copak koment nelze editovat? ja myslim, ze to jde , ne?
k tem sipkam ve fototematu..nejde to, je to zmrveny..Uz to Petr jednou psal :-)
uff! tyden a pul bez internetu..fakt zažitek :-)
hrubka tam je, ale článek to je dobrej..jeden čas jsem fotil na Nikonu s Ai objektivem 55/1,2, a docela to šlo :-)
vyreseno :-) vyresil to suchý zip, zabudovany jak do dvirek, tak do tela..uz to maka :-) jsem o 15 let, mozna vic zpet :-) manual ostreni, protoze jsem nasadil pres redukci Zuiko 50/1,7..:-) a muze se... ...více
++ PP SRAZ NIVNICE 2014 ++
11:28:05 26.04.2014
Takže přátelé..:-) kdo ještě má zájem? :-)
jo..je to chujovina :-)
3el bych..ale mam syna a tomu se nechce..příští týden ale můžu :-)
Líp bych to neřekl...
aukce nee..a je to "N", to je trochu jiny tělo :-) i když zavírání asi bude stejný..:-)
jsem teda kutil, ale na tohle si opravit netroufnu, vyměnit to jde snadno, ale vyrabět ten dil bych asi nezvla... ...více
Diky :-) mrknu na to :-)
hele lidi..sběratele , kinofilm a podobně:
syn mi vylomil zobáček na Canon EOS500, na straně, co drží dvířka na zavírání..nemáte náhodou někdo někde něco?
nechci to omotávat zavařovačkou :-)
tak tě budem nazývat královnou, no, když jinak nedáš :-D
referendum si mohou dovolit vyspělé demokracie...tady vládne monarchie..tady se na nic nikdo nepta :-)
Zatím je to v mezích slušnosti, i když evidentně jisté blbosti..jak uvidím, že to začíná sklouzávat z oblasti obecného pobavení někam k osobním urážkám, mažu..ale buďte objektivní, a smějte se tomu :-... ...více
to se prostě nedá tam něco napsat..:-) teda nenapsat..
překonvertuju k jen věcné kritice..slibuju :-D
ale jo, v pohodě..někomu se to libit bude, no mě spíš vadi ta nadřazenost..ale jinak aspon se něco děje :-) :-)
zabava začíná...:-D
při prvnim náznaku něčeho "závadného" bez milosti mažu..nebojte :-D
je mi to nejaky povedomy...asi z fotopatracky..
http://nazory.euro.e15.cz/rozhovory/jiri-jaskmanicky-za-kvalitni-fotku-dostanete-i-milion-dolaru-1073423 ...více
Ted jsem trochu mimo..