Přeskočit na obsah
Přihlásit Registrace

V H

Info Fotky (576) Komentáře (21960) Fóra Fototéma Grafy

Celkem 8751 příspěvků ve fóru

Potřebuji poradit Nefotografické odborné diskuze 06:20:50 03.07.2014
Jestli je fotak funkcni, tak okolo tisicovky, jinak nefukcni se pohybujou cca 150-500 podle znacky a stari :-) sam jsem jich mel nekolik..:-)
Odkazy na zajímavé stránky o fotografii Obecné fotografické diskuze 13:58:32 30.05.2014
jo to jo..ja to jen postnul pro srovnani, jak rozdilny pohled je na profi fotku ze svatby..protoze ten prvni post, tam je videt, ze to fotili fakt kreativni umelci :-D
Odkazy na zajímavé stránky o fotografii Obecné fotografické diskuze 11:43:58 30.05.2014
i ten posledni bezdomovec je dobrej...:-D jinak je to super shit :-) tohle je jiná káva..Toho znám, ale jeho fotky jsou pro bohaty rusy jako dělany: http://www.fotocommunity.com/photographer/sergey-... ...více
Výkřiky do tmy Kecací 07:48:47 30.05.2014
posledni 2 dny na přidání fotografie do fototématu!! tak šup šup :-D
Výkřiky do tmy Kecací 14:32:48 29.05.2014
JO..ZE JSEM Z TOHO NA PRASKY :-(
Výkřiky do tmy Kecací 10:25:49 29.05.2014
ne..tu jsem zrušil..ale už tyden se stěhuju..na prašky..:-(
Výkřiky do tmy Kecací 18:49:15 28.05.2014
uff..přestěhováno..
!!!PP - připomínky a návrhy Systémová 19:48:33 14.05.2014
Žádna chyba webu..zkontroluj si myš..Dana Langrova měla to samé, a bylo to myší..mě se to taky stalo, vyměnil jsem myšku a je klid..někdy to děla i sám uživatel, když si jakoby web zívne, tak nervozně... ...více
!!!PP - připomínky a návrhy Systémová 15:07:14 13.05.2014
copak koment nelze editovat? ja myslim, ze to jde , ne? k tem sipkam ve fototematu..nejde to, je to zmrveny..Uz to Petr jednou psal :-)
Výkřiky do tmy Kecací 14:51:14 13.05.2014
uff! tyden a pul bez internetu..fakt zažitek :-)
OSTRAVSKO + Nikon UltraZ Srazy, setkávání, frakce 19:06:30 27.04.2014
hrubka tam je, ale článek to je dobrej..jeden čas jsem fotil na Nikonu s Ai objektivem 55/1,2, a docela to šlo :-)
prosba o pomoc Nefotografické odborné diskuze 15:18:33 26.04.2014
vyreseno :-) vyresil to suchý zip, zabudovany jak do dvirek, tak do tela..uz to maka :-) jsem o 15 let, mozna vic zpet :-) manual ostreni, protoze jsem nasadil pres redukci Zuiko 50/1,7..:-) a muze se... ...více
++ PP SRAZ NIVNICE 2014 ++ 11:28:05 26.04.2014
Takže přátelé..:-) kdo ještě má zájem? :-)
Výkřiky do tmy Kecací 09:05:36 26.04.2014
jo..je to chujovina :-)
Výkřiky do tmy Kecací 18:54:49 25.04.2014
3el bych..ale mam syna a tomu se nechce..příští týden ale můžu :-)
Výkřiky do tmy Kecací 17:01:52 23.04.2014
Líp bych to neřekl...
prosba o pomoc Nefotografické odborné diskuze 17:56:10 19.04.2014
aukce nee..a je to "N", to je trochu jiny tělo :-) i když zavírání asi bude stejný..:-) jsem teda kutil, ale na tohle si opravit netroufnu, vyměnit to jde snadno, ale vyrabět ten dil bych asi nezvla... ...více
prosba o pomoc Nefotografické odborné diskuze 11:12:42 19.04.2014
Diky :-) mrknu na to :-)
prosba o pomoc Nefotografické odborné diskuze 11:05:55 19.04.2014
hele lidi..sběratele , kinofilm a podobně: syn mi vylomil zobáček na Canon EOS500, na straně, co drží dvířka na zavírání..nemáte náhodou někdo někde něco? nechci to omotávat zavařovačkou :-)
Výkřiky do tmy Kecací 20:58:29 13.04.2014
tak tě budem nazývat královnou, no, když jinak nedáš :-D
Výkřiky do tmy Kecací 19:53:41 13.04.2014
referendum si mohou dovolit vyspělé demokracie...tady vládne monarchie..tady se na nic nikdo nepta :-)
Výkřiky do tmy Kecací 22:50:55 12.04.2014
Zatím je to v mezích slušnosti, i když evidentně jisté blbosti..jak uvidím, že to začíná sklouzávat z oblasti obecného pobavení někam k osobním urážkám, mažu..ale buďte objektivní, a smějte se tomu :-... ...více
Výkřiky do tmy Kecací 21:59:39 11.04.2014
to se prostě nedá tam něco napsat..:-) teda nenapsat..
Výkřiky do tmy Kecací 21:15:29 11.04.2014
překonvertuju k jen věcné kritice..slibuju :-D
Výkřiky do tmy Kecací 21:14:47 11.04.2014
ale jo, v pohodě..někomu se to libit bude, no mě spíš vadi ta nadřazenost..ale jinak aspon se něco děje :-) :-)
Výkřiky do tmy Kecací 21:05:11 11.04.2014
zabava začíná...:-D
Výkřiky do tmy Kecací 17:37:53 11.04.2014
při prvnim náznaku něčeho "závadného" bez milosti mažu..nebojte :-D
Výkřiky do tmy Kecací 15:55:01 11.04.2014
je mi to nejaky povedomy...asi z fotopatracky..
Odkazy na zajímavé stránky o fotografii Obecné fotografické diskuze 08:15:14 28.03.2014
http://nazory.euro.e15.cz/rozhovory/jiri-jaskmanicky-za-kvalitni-fotku-dostanete-i-milion-dolaru-1073423 ...více
Výkřiky do tmy Kecací 15:49:45 23.03.2014
Ted jsem trochu mimo..