V H
Celkem 8751 příspěvků ve fóru
mno myslim,ze kompozice je pekna vec barvy taky,ale kdyz nebude fotka ostra je to o nicem...a kdyz uz kasles na to,jaky jsou tu pravidle,tak si klidne zustan kde jsi a neotravuj nam tu zivot...publiku... ...více
Milan - mas recht,taky jsem si fsimnul :)))nejak nic moc - asi bych od nej moc sluzeb nepozadoval :)))
nechci nejak rejpat,ale kdyz jsi takovej propagator PhotoSIGu,proc nejsi tam a votravujes tady - kdyz se ti tu nelibi,tak rejpej jinde :))) i kdyz si myslim,ze David je splachovaci a je mu celkem fuk,... ...více
myslim,ze kdyz neumis doostrit fotku po scannovani,tak radsi nic nepublikuj..:))jestli te zivi digitalizace obrazku - coz me ostatne taky - a grafika - coz me ostatne taky - tak nevim o cem tu vlastne... ...více
mno ja myslim,ze ted uz tam toho neni moc k videni - staci se kouknout na nejakou party v TV a bude to asi to samy :))))))vsichni vesely,vsichni lehce ovineny,nebo hodne...:)))
mno - ale koukam,ze tu nekdo zustal - aspon ze tak - priste uz ale pojedu...:)))mozna...:))
rekl bych,ze to ted tu bude asi dva dny mrtvy - vzhledem k tomu srazu na morave...proc ja sem nejel!...ach jo :)))
no vono je otazka do kolika tam budes stat - obvykle po desaty vecer frajeri z parkovist odejdou a ty odjedes bez palceni ..:)))
mno treba predposledni hodnotitel na tomhle snimku - to je von :))))http://www.photopost.cz/galeriefoto.php?id=37130
hehe - nemam rad lidi,ktery si myslej,ze jsou nejchytrejsi..jeden takovej ma u skoro vsech mejch fotek rejpavy poznamky,aniz vubec vim,kdo to je a co sem mu asi udelal...hehe kdyz mrknu na jeho portfo... ...více
nevzteka se - je jen prehnane sebevedomej :)))trocha skromnosti by neuskodila :))
to bylo mineno taky jako for - aby si nekdo nemyslel,ze jsem urazenej :)))
hmm - tak jsem asi blbej
Jo tak vona je tu registrovana :)))tak to jooo...:)))No tak proc se te ale nezeptala? treba se to dalo nejak usmernit ..:))))
Kazdopadne to asi vysvetluje ten naval lidi...:)))
jo a psala to nejaka dama :)) tak jsem myslel,jestli to neni nejaka tvoje znama - problem vidim v tom,ze ten casopis cte docela dost lidi a kazdej druhej je u nas fotograf...takze si to asi uzijem :))... ...více
bohuzel nemam scanner,ale byl to clanek skoro na konci,oslavnej,vychvalujici,doporucujici,na jehoz zaklade predpokladam,je ten naval lidi...fakt ses podle nej proste jednicka a lidi tady hodny a sikov... ...více
Davide - ja myslel,ze jsis tu reklamu v Computeru objednal - cetl jsem a tise ziral :))))jinak to byl posledni Computer - aspon myslim...
klikni na ikonu - ukaze se ti portfolio - nahore mas prehledy - tak najet na zakladni informace a uz jses tam - dej editovat udaje profilu :))
klikni na svoji ikonu(otaznik) a potom dej editovat profil :))
tak uz vim,kterej fotak si nekoupim...diky..:)))
2VS:tomu asi nezabranis - myslim tem poznamkam..a nekoho mazat? - asi blbost..:)
hehe - jasne...jen skoda peknyho kanalu...:)
jezis - takovej hezkej kanal se srackama a autor ho smazal - fakt,jak panenky..staci rict co si o tom myslim a jde pryc..:)))
tak proc takovou moznost nedas primo zmenit autorovi samotnymu ?at ti nemusej psat ? :-))
tomu fakt nehovim - anzto takovy veci nedelam - treba jednou zacnu,ale myslim si,ze by to chtelo vetsi detail,takhle to vypada,jako reklamni fotka na rozvadejici se rodinu :)))
hehe - klub tricentimetrovych hovad...:))))))
no tak to ti teda pekne dekuju....:)))))))
vim,ze kdyz jsem fotil na konofil,tak jsme vsechny filmy skladovali v lednicce - nejen v metrazi - jen se potom musej nechat odvetrat a nechat na pokojovou teplotu - ne je hned cpat do fotaku - nedeal... ...více
mno - mam o 20 cm min nez ty a vahu stejnou - tak to asi budu podmerecnej a tlustej,:-))ale je fakt,ze takovy ego se jen tak nevidi,jako ma vona :-)))