sam sullivan
Celkem 34868 komentářů
17:36:34 25.05.2026
libi. faktze jo.
chapu i dlouhy sklo ... a prece se nemuzu zbavit dojmu (pocitu), ze DOF je umely.
jak jsem fotival s 300 tairem, obcas se mi to stavalo take - to jsem vedel na 100% ze jsem zadne kejkle nedelal :)
proste pocit - takovy provokativni, ale o to vic neodbytny.
PS: dloho jsem s dlouhym sklem nefotli
chapu i dlouhy sklo ... a prece se nemuzu zbavit dojmu (pocitu), ze DOF je umely.
jak jsem fotival s 300 tairem, obcas se mi to stavalo take - to jsem vedel na 100% ze jsem zadne kejkle nedelal :)
proste pocit - takovy provokativni, ale o to vic neodbytny.
PS: dloho jsem s dlouhym sklem nefotli
22:44:56 22.05.2026
uff - ted koukam, ze po rozkliku je uplne brutalni rozliseni! :)
celkove se mi to libi - v malem to az tak nevyzni, ale v tom vetsim opravdu dobry.
Borku, omlouvam se za zasah do dila, mne zaujal tento vyrez - tak se snad neurazis :)
celkove se mi to libi - v malem to az tak nevyzni, ale v tom vetsim opravdu dobry.
Borku, omlouvam se za zasah do dila, mne zaujal tento vyrez - tak se snad neurazis :)
20:24:56 05.05.2026
to mi pripomelo tema camera toss (diky te ruce, co jakoby chytala padajici fotak) :) https://www.photopost.cz/fototema/107
19:42:42 20.04.2026
k tomu chybi akorat nejaky sloup poulicni lampy, do ktere by narazila :-D
(kecam - super)
(kecam - super)
19:41:40 20.04.2026
chapu, ze chces zvyraznit dramaticno, ale ty upravy fakt radsi ne.
nebo pak poradne ...
tohle je odflakle - do oci bijici: jak to, ze za dratem je jina tonalita oblohy, nez jinde?
nebo pak poradne ...
tohle je odflakle - do oci bijici: jak to, ze za dratem je jina tonalita oblohy, nez jinde?
13:26:16 19.04.2026
fajne sci-fi prostredi :-D
(mozna) pocitove se to naklani doleva (hlavne ten prostredek) - ale emrit se mi to nechce
(mozna) pocitove se to naklani doleva (hlavne ten prostredek) - ale emrit se mi to nechce
23:02:01 18.04.2026
nejsem si jist, jestli na tohoto autora ma vplyv jakykoliv komentar.
za to vice nez desetileti, co placa jeden paskvil za druhym na vsechny mozne servery, kdyby mel aspon snahu si precist (kdyz uz ne pochopit, nebo se dokonce poucit!) jakykoliv z komentu, co mu byly napsany, mohl to byt aspon prumerny fotograf.
ne, je to beznadejny pripad
za to vice nez desetileti, co placa jeden paskvil za druhym na vsechny mozne servery, kdyby mel aspon snahu si precist (kdyz uz ne pochopit, nebo se dokonce poucit!) jakykoliv z komentu, co mu byly napsany, mohl to byt aspon prumerny fotograf.
ne, je to beznadejny pripad
20:11:22 16.04.2026
jako emoce tam jsou, bezesporu. a nemale.
ale furt nedokazu prekousnout ty fleky uprostred: ruce (jedny i druhe) + kalhoty
v nekterych pripadech je IMHO lepsi nechat nedokonale TK a nesahat do toho.
a pak:
- dal bych tomu prostor - je to moc natesno
- anebo naopak, vetsi detal na tvaricku.
(nevnucuji - jenom nazor)
ale furt nedokazu prekousnout ty fleky uprostred: ruce (jedny i druhe) + kalhoty
v nekterych pripadech je IMHO lepsi nechat nedokonale TK a nesahat do toho.
a pak:
- dal bych tomu prostor - je to moc natesno
- anebo naopak, vetsi detal na tvaricku.
(nevnucuji - jenom nazor)