Přeskočit na obsah
Přihlásit Registrace

sam sullivan

Info Fotky (939) Komentáře (35037) Fóra Fototéma Grafy
Komentáře

Celkem 34868 komentářů

21:14:22 01.06.2026
nadherna clovecina s dusi :)
5
.
17:36:34 25.05.2026
libi. faktze jo.
chapu i dlouhy sklo ... a prece se nemuzu zbavit dojmu (pocitu), ze DOF je umely.
jak jsem fotival s 300 tairem, obcas se mi to stavalo take - to jsem vedel na 100% ze jsem zadne kejkle nedelal :)
proste pocit - takovy provokativni, ale o to vic neodbytny.
PS: dloho jsem s dlouhym sklem nefotli
Light in the Gloom
22:47:14 22.05.2026
5
Nebeské cesty
22:46:45 22.05.2026
pecka
5
22:44:56 22.05.2026
uff - ted koukam, ze po rozkliku je uplne brutalni rozliseni! :)
celkove se mi to libi - v malem to az tak nevyzni, ale v tom vetsim opravdu dobry.

Borku, omlouvam se za zasah do dila, mne zaujal tento vyrez - tak se snad neurazis :)
.
22:38:45 22.05.2026
uau ... jak vlastne muze letet, kdyz mu vrtule stoji? :-D
5
Konečná stanice
17:11:56 15.05.2026
juuu, prives k rto, jestli se nemylim :-D
5
20:25:00 05.05.2026
5
20:24:56 05.05.2026
to mi pripomelo tema camera toss (diky te ruce, co jakoby chytala padajici fotak) :) https://www.photopost.cz/fototema/107
Mlhy se válí krajinou
21:52:02 22.04.2026
fajnove zachyceno :)
5
22:28:16 21.04.2026
krasna clovecina
5
22:27:46 21.04.2026
a zrovna dnes sme sa o tomto bavili :-D
21:18:01 20.04.2026
:-D
5
Noční šachovnice....
19:44:50 20.04.2026
s tim proklikem do tmy je paradni :)
5
Mariánské údolí
19:44:08 20.04.2026
ten kontrast (a prepaly) jsou docela silene
Zmrzlinka
19:43:28 20.04.2026
ok, az na ty upravy ...
Nějaká potvora
19:43:06 20.04.2026
4
Ptáci v trní
19:42:58 20.04.2026
5
.
19:42:42 20.04.2026
k tomu chybi akorat nejaky sloup poulicni lampy, do ktere by narazila :-D
(kecam - super)
5
Auschwitz–Birkenau 2026
19:41:40 20.04.2026
chapu, ze chces zvyraznit dramaticno, ale ty upravy fakt radsi ne.
nebo pak poradne ...
tohle je odflakle - do oci bijici: jak to, ze za dratem je jina tonalita oblohy, nez jinde?
13:26:16 19.04.2026
fajne sci-fi prostredi :-D
(mozna) pocitove se to naklani doleva (hlavne ten prostredek) - ale emrit se mi to nechce
5
Vatikan
23:02:01 18.04.2026
nejsem si jist, jestli na tohoto autora ma vplyv jakykoliv komentar.
za to vice nez desetileti, co placa jeden paskvil za druhym na vsechny mozne servery, kdyby mel aspon snahu si precist (kdyz uz ne pochopit, nebo se dokonce poucit!) jakykoliv z komentu, co mu byly napsany, mohl to byt aspon prumerny fotograf.

ne, je to beznadejny pripad
Drží skalopevne
5
Nedůvěra
20:11:22 16.04.2026
jako emoce tam jsou, bezesporu. a nemale.
ale furt nedokazu prekousnout ty fleky uprostred: ruce (jedny i druhe) + kalhoty
v nekterych pripadech je IMHO lepsi nechat nedokonale TK a nesahat do toho.
a pak:
- dal bych tomu prostor - je to moc natesno
- anebo naopak, vetsi detal na tvaricku.

(nevnucuji - jenom nazor)
SP ojitosti...
20:07:46 16.04.2026
katova sekyra a stit (nebo popravci spalek?) :)
5
Poslední...
20:07:01 16.04.2026
sirka jako kul v plote :)
5
promeny
22:50:33 14.04.2026
hm. mohl jsem to dat i do architektury :-D
Rosa na pastvinách
20:30:25 14.04.2026
5
Kamelotka
20:30:17 14.04.2026
4