miluju ptáky na obloze... počkejte, až je začnu i fotit ! :-) Už jsem to teda zkoušela a možná něco ukážu.
Jo a vánočka dopadla výborně a otáčet moje fotky je povoleno.
:-)
Davide K., ty budeš nějaký můj tajný ctitel, viď? :-) Nemůžu teda slíbit, že tě uspokojím příště, protože já si fotím, jak zrovna chci. Jistě to taky znáš. Pozdravuj mamku a buď na ní hodný.
Joshi, každý rok s tím "bojuju", s tím, že nemám ráda, že je to jen jako, protože se to má... ale letos je to o dost lepší, protože jsem přišla na to, že když člověk dává, bez podmínek, co za to, tak taky dostává... že se to dá tvořit, že to není nic mimo nás, ale opravdu si to tvoříme
:-) ...a sylsel jsem ze mas svatek... Tvuj a zaroven i vanocni...tak si ho uzij v pohode a vůni. Ted je nejlepsich par dnu na to aby se jakykoli svatek mohl prožít... I vanoce... je dobre, ze si lidi na sebe vzpomenou alespon jednou za rok. I kdyz to je "jenom jako" a skoro nikdo to nemysli uprimne, rikaji tomu tradice... ale... alespon neco... kdyz je neceho malo, je to hezci nez kdyz je toho moc... Krasne svatky Tobe i Tve rodince... preji.
Komentáře (49)
Jo a vánočka dopadla výborně a otáčet moje fotky je povoleno.
:-)
ahoj