Západ Slonce
- Technika:
- Sony Cyber-Shot DSC-P51
- Poznámky:
- Spojovano ze 6-ti fotek na vysku :)<br><br>
Pro vetsi fotku kliknete na tento odkaz:<br><br>
<a href="http://fruitywebz.net/milestorm/foto/zapad_slonce.jpg">http://fruitywebz.net/milestorm/foto/zapad_slonce.jpg</a>
Komentáře (57)
Požadovaná stránka není dočasně k dispozici. Webový server má pravděpodobně technické potíže nebo je třeba změnit nastavení prohlížeče.
--------------------------------------------------------------------------------
Vyzkoušejte následující možnosti řešení:
Klepněte na tlačítko Aktualizovat nebo akci zopakujte později.
Pokud jste adresu zadali do řádku Adresa, zkontrolujte, zda je zadána správně.
Nastavení připojení zkontrolujete pomocí dialogového Možnosti Internetu v nabídce Nástroje. Vyberte záložku Připojení a klepněte na tlačítko Nastavení. Toto nastavení by mělo souhlasit s parametry dodanými správcem místní sítě nebo poskytovatelem služeb Internetu.
Zkontrolujte, zda bylo zjištěno připojení k Internetu. Pokud správce toto nastavení povolil, systém Windows může automaticky prohledat síť a zjistit nastavení připojení.
V nabídce Nástroje vyberte položku Možnosti Internetu.
Vyberte záložku Připojení a klepněte na tlačítko Nastavení místní sítě.
Vyberte položku Automaticky zjišťovat nastavení a klepněte na tlačítko OK.
Některé servery vyžadují 128bitové zabezpečení připojení. Nainstalovanou sílu šifrování zjistíte v dialogu O aplikaci Internet Explorer v nabídce Nápověda.
Pokud se snažíte připojit k zabezpečenému serveru, zkontrolujte, zda je toto připojení podporováno v nastavení zabezpečení. V nabídce Nástroje vyberte položku Možnosti Internetu. Na záložce Rozšířené vyhledejte oddíl Zabezpečení a zkontrolujte nastavení položek SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0 a PCT 1.0.
Klepněte na tlačítko Zpět a zkuste použít jiný odkaz.
<big><b>DÁVEJ ODKAZ, KTERÝ FUNGUJE</b></big>