Přeskočit na obsah
Přihlásit Registrace

Roman Nedbal

Info Fotky (627) Komentáře (8316) Fóra Fototéma Grafy
Komentáře

Celkem 8315 komentářů

Dalsi L.
15:24:05 12.10.2002
3
listy
12:29:24 12.10.2002
Ten odlesk je list blízko foťáku. Nedovolil jsem si to tam protrhávat.
Ramínko
12:10:38 12.10.2002
Líbí a moc. Možná ještě lepší v ČB.
5
IVANA
07:23:38 09.10.2002
Krásná modelka, s kompozicí bych opakoval co napsali ostatní.
3
Vlasy
01:13:56 09.10.2002
Zajímavá modelka a líbilo by se mi to s víc potlačeným pozadím neostrostí.
4