Přeskočit na obsah
Přihlásit Registrace

Jan Sysel

Info Fotky (130) Komentáře (14558) Fóra Fototéma Grafy
Komentáře

Celkem 14557 komentářů

18:37:31 17.10.2014
S tím chlapcem za brankou je to dost dobré...;-)
18:36:34 17.10.2014
To mám rád...prosté a jednoduché...:-)
5
Rosa
18:15:33 17.10.2014
4
...
18:14:55 17.10.2014
Výtečná!:-)
5
...
18:14:16 17.10.2014
4
Na konci
17:22:40 17.10.2014
4
V
17:21:57 17.10.2014
4
podzim přichází
16:49:40 17.10.2014
4
16:49:19 17.10.2014
5
S Káťou po obede
16:48:34 17.10.2014
Hezky zvládnuté...když uvážíme,že to bylo po obědě...;-)
Bohemia JazzFest
23:11:06 16.10.2014
Přesně tak Ladislave - Ploctones a u basy Jeroen Vierdag...;-)
Šach-mat
23:08:07 16.10.2014
Perfekt...;-)
5
Tak trochu "pod vobraz"...;-)
23:05:07 16.10.2014
Josefe,ty fotky na zdi nejsou Olesi - ona je měla na jiné zdi...;-)
Bohemia JazzFest
23:03:34 16.10.2014
I dobrá poznámka,Martino - díky!:-)
V lese
17:00:07 16.10.2014
4
Chlapec
16:20:29 16.10.2014
To vyšlo...;-)
5
Cesta za sluncem
15:35:26 16.10.2014
4
Pollen Generator #2
15:34:37 16.10.2014
4
 Markéta_FotoSféra 02
14:45:13 16.10.2014
4
V parku ...
14:44:22 16.10.2014
4
Stíny ...
14:43:59 16.10.2014
4
Zpěvy drátů
14:43:27 16.10.2014
4
Dnes zavřeno
14:42:40 16.10.2014
Nemám co dodat...;-)
5
Tady se ti nic nestane...
14:40:33 16.10.2014
Možná pozměnit formát? :-)
4
Paci, Paci, Pacičky...
14:39:05 16.10.2014
Pěkné...:-)
4
Tak trochu "pod vobraz"...;-)
14:36:09 16.10.2014
Ano,Peter,- měla výstavu s osmi dalšími autory...;-)
Viki
14:35:07 16.10.2014
:-)
5
PF 2014
14:03:42 16.10.2014
;-)
5
.
14:02:41 16.10.2014
Slušný záběr...:-)
4
zklamani
13:47:54 16.10.2014
4